0 Kč

PROJEKT "DARUJ VZDĚLÁNÍ"

Na světě žije mnoho dětí, které nemají přístup ke vzdělání. Chudoba je hlavní příčinou toho, že mnoho dětí nechodí pravidelně do školy a nezíská ani základní vzdělání.

Cílem projektu "Daruj vzdělání" je zlepšit přístup ke vzdělání dětem a mladým lidem, jejichž rodiče nebo opatrovníci si nemohou dovolit hradit výdaje spojené se školní docházkou, a umožnit jim rozvíjet jejich schopnosti. Pomoc je organizována v partnerství s konkrétními místními organizacemi.


  •  DŮVODY, PROČ PROJEKT "DARUJ VZDĚLÁNÍ" PODPOŘIT?
  1. Právo na vzdělání je jedno ze základních práv člověka.
  2. Když darujete vzdělání, obdarovaný získá šanci stát se soběstačným a zodpovědným členem společnosti.
  3. Dárce je osoba, která určitým způsobem chrání a podporuje jiného konkrétního člověka. V tomto případě jde o finanční pomoc, jež si klade za cíl udržet chlapce a dívky z chudých komunit v rozvojových zemích co nejdéle ve školní lavici a pomoci jim realizovat jejich ambice, sny a talent.
  4. Jako dárce víte, komu a jak pomáháte, a můžete až do ukončení určitého stupně vzdělání ohodnotit, zda Vaše pomoc měla smysl.
  5. Máte možnost sledovat práci partnerských organizací, které monitorují dopady daru na obdarovaného.
  6. Můžete důvěřovat našim zkušenostem v oblasti práce s mladými lidmi, a protože se pohybujeme na mezinárodním poli, garantujeme spolehlivost našich partnerů v zahraničí.
  7. Přímo v Jindřichově Hradci, popřípadě on-line se máte možnost setkat s mladými lidmi ze zemí našich partnerů, kteří u nás v organizaci dobrovolničí v rámci projektů podpořených EU.

 

  • CO VÁM BUDE VAŠE ROZHODNUTÍ PODPOŘIT V RÁMCI  PROJEKTU "DARUJ VZDĚLÁNÍ" PŘIPOMÍNAT? 

Jedna vámi vybraná fotografie vám při pohledu na ni připomene, že jste udělali správnou věc. Pomohli jste jednomu konkrétnímu dítěti ke vzdělání.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.